KOZUBNIK Kompleks Przyszłości

perła pośród beskidzkich gór, która odzyskuje dawny blask

Inwestycja

Inwestycja

Kozubnik Kompleks Przyszłości...

To perła pośród beskidzkich gór, która odzyskuje dawny blask. Ośrodek wypoczynkowy o bardzo wysokim standardzie. Gości poszukujących relaksu zainteresuje strefa WELLNES & SPA, sauna oraz jacuzzi. Dla miłośników aktywności fizycznej dostępne są basen, strefa fitness, a nawet centrum rehabilitacji. Goście będą mieć do dyspozycji dwie, a docelowo pięć restauracji, kawiarnię z widokiem na góry oraz bar. Z myślą o dzieciach powstanie rozbudowana sala zabaw. Kozubnik posiada również ofertę dla firm. Całość powstaje na powierzchni 7,5 ha, przy malowniczym górskim potoku.

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Inwestycja

Inwestycja

Kozubnik Kompleks Przyszłości

Został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Najwyższy standard wykończenia oraz duże przeszklenia w apartamentach gwarantują udany wypoczynek z fantastycznym widokiem na góry. Składa się z trzech pięknych i nowoczesnych budynków. W apartamentowcu C (najwyższym z budynków) przewidziano 56 apartamentów. W budynku A będą do dyspozycji 34 apartamenty VIP. Łącznie w całym kompleksie znajdziemy 265 apartamentów, o metrażu od 21 m2 do 70 m2.

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Inwestycja

Inwestycja

Historia

KOZUBNIK Kompleks Przyszłości to ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny sięgający swoją historią lat 70, był ówcześnie jednym z najbardziej luksusowych ośrodków wypoczynkowych w Polsce. Rocznie odwiedzało go nawet 30 tys. gości. Obiekt położony jest w dolinie górskiego potoku, z trzech stron otoczony masywem górskim Kiczory, Żarem i Kozubnikiem. Ośrodek zaprojektowany był w założeniu samowystarczalnego miasteczka. Wczasowicze mieli do dyspozycji restauracje, baseny, saunę, boiska, korty tenisowe oraz wyciągi narciarskie, jak i centrum rehabilitacji. Wieczorami spotykali się w barach oraz na imprezach tanecznych.

Inwestycja

Inwestycja

Inwestor

Inwestorem KOZUBNIK Kompleks Przyszłości, jest Sawa Apartments Sp. z o. o., która na Polskim rynku działa od 2002 roku. Ma na swoim koncie szereg udanych inwestycji w całej Polsce, między innymi w miejscach takich jak Sopot czy Kazimierz Dolny. W parze z nowoczesną architekturą oraz najwyższą jakością wykonania, idzie dbałość o potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta. 16 lat doświadczenia, 9 realizowanych inwestycji, 4 inwestycje w trakcie realizacji, inwestycje w 7 miastach w Polsce.

Udogodnienia

Wszystko czego potrzebujesz

Gości poszukujących relaksu zainteresuje strefa WELLNES & SPA, sauna oraz jacuzzi. Dla miłośników aktywności fizycznej dostępne są basen, strefa fitness, a nawet centrum rehabilitacji. Goście spragnieni nowych doznań smakowych będą mieć do dyspozycji dwie, a docelowo nawet pięć restauracji, kawiarnię z widokiem na góry oraz bar. Z myślą o dzieciach powstanie rozbudowana sala zabaw. Kozubnik posiada również ofertę dla firm. Sale konferencyjne pozwalają na wygodne prowadzenie spotkań biznesowych.

01

STREFA
WELLNES & SPA

02

STREFA FITNESS

05

SALA ZABAW
DLA DZIECI

06

RESTAURACJA

07

KAWIARNIA
NA TARASIE WIDOKOWYM

08

LOBBY HOTELOWE

KOZUBNIK Kompleks Przyszłości